2019-12-20
wyniki IV edycji konkursu fotograficznego

KSIĄŻKA Z TWARZĄ

Znamy już wyniki IV edycji konkursu fotograficznego"Książka z twarzą". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

• I miejsce - Klaudia Andrzejczyk oraz Igor Sambor
  • II miejsce - Małgorzata Szczepanik oraz Julia Jaskórzyńska
  • III miejsce - Szymon Ciupiński oraz Zuzanna Śliwowska

Marta Kurek

2017-11-13

CZYTANIE ROZWIJA ROZUM

" Czytanie rozwija rozum młodzieży,
odmładza charakter starca,
uszlachetnia w chwilach pomyślności,
daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

Marcus Tullius Cicero

Czytanie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Rozwija ono wyobraźnię i wrażliwość człowieka,pozwala budować warsztat językowy,może więc ułatwić komunikację z innymi ludźmi. Nauczyciele,aby rozwijać w uczniach potrzebę sięgania po literaturę, zorganizowali konkurs " Książka z twarzą", którego rozstrzygnięcie nastąpiło 10 listopada.

• I miejsce - Aleksandra Ozga
  • I miejsce - Jakub Kotlicki
  • II miejsce - Katarzyna Sowińska
  • III miejsce - Martyna Baryła i Aleksandra Jabłońska
  • wyróżnienie - Angelika Posak
  • wyróżnienie - Wiktoria Rozner i Kinga Olas

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Marta Kurek

2022-01-20

OGŁOSZENIE

W dniu 27 stycznia 2022 r. o godz, 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami poświęcone podsumowaniu półrocznych wyników nauczania i frekwencji. Wywiadówki odbędą zdalnie na platformie TEAMS.

2022-01-05

OGŁOSZENIE

Witamy drodzy Uczniowie,

w imieniu Samorządu Uczniowskiego pragniemy Was zachęcić do zakupów w naszym sklepiku online, w którym możecie nabyć produkty z logo naszej szkoły, do wyboru jest również wariant z okazji 100-lecia I LO.

Zamówienia możecie składać TYLKO do 24 stycznia 2022 !!!

Poniżej link do e-sklepu: https://www.bluzybro.pl/i-lo-w-radomsku/

Gorąco polecamy:)

SU oraz Justyna Broniszewska i Tomasz Wojtasik (opiekunowie SU)

Podziękowania dla Pani Beaty Zająć - Turlejskiej