2019-12-20
wyniki IV edycji konkursu fotograficznego

KSIĄŻKA Z TWARZĄ

Znamy już wyniki IV edycji konkursu fotograficznego"Książka z twarzą". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

• I miejsce - Klaudia Andrzejczyk oraz Igor Sambor
  • II miejsce - Małgorzata Szczepanik oraz Julia Jaskórzyńska
  • III miejsce - Szymon Ciupiński oraz Zuzanna Śliwowska

Marta Kurek

2017-11-13

CZYTANIE ROZWIJA ROZUM

" Czytanie rozwija rozum młodzieży,
odmładza charakter starca,
uszlachetnia w chwilach pomyślności,
daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

Marcus Tullius Cicero

Czytanie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Rozwija ono wyobraźnię i wrażliwość człowieka,pozwala budować warsztat językowy,może więc ułatwić komunikację z innymi ludźmi. Nauczyciele,aby rozwijać w uczniach potrzebę sięgania po literaturę, zorganizowali konkurs " Książka z twarzą", którego rozstrzygnięcie nastąpiło 10 listopada.

• I miejsce - Aleksandra Ozga
  • I miejsce - Jakub Kotlicki