2021-10-11
reprezentacja dziewcząt I LO

Awans do etapu wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych

W piątek, 8 października, w Bełchatowie reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła wicemistrzostwo w półfinale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych w składzie:Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Emilia Rokita, Julia Kopcik, Julia Kowalczyk, Milena Kowalska, Martyna Sprawka. Zawodniczki I LO pokonały sportowe szkoły z Bełchatowa, Piotrkowa, Pajęczna, Działoszyna - GRATULACJE.

Dziewczyny wywalczyły prawo do startu na mistrzostwach województwa (19.10.) w Sieradzu.

Opiekun: Michał Machura

2021-10-11
Reprezentacja naszej szkoły

Półfinał Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

W piątek, 8 października, w Bełchatowie, odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie 5 miejsce. Skład naszej drużyny: Karol Zaskórski, Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Bartosz Tomczyk, Szymon Ambrozik.

Opiekun: Łukasz Stępień

2021-10-03
Reprezentacja naszej szkoły w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

W czwartek, 30 września, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce ulegając tylko drużynie "mechanika". Drużyna w składzie: Karol Zaskórski, Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Maciej Niedźwiecki, Mateusz Pabiasz, Szymon Ambrozik wywalczyła prawo do startu w półfinale Mistrzostw Województwa w Bełchatowie.

Opiekun: Łukasz Stępień.

2021-10-01
 Reprezentacja dziewcząt I LO

Mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

W czwartek, 30 września, reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna w składzie: Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Emilia Rokita, Julia Kopcik, Julia Kowalczyk, Milena Kowalska, Natalia Sprawka, Wiktoria Sadowska wywalczyła prawo do startu w półfinale wojewódzkim w Bełchatowie.

Opiekun: Michał Machura.

2021-09-28
 reprezentacja dziewcząt I LO

Mistrzostwo powiatu w lekkoatletyce

W ostatnią środę, 22 września, reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła mistrzostwo powiatu w lidze lekkoatletycznej w składzie:

• - 100m – Maja Bareła, Ola Szydziak,
  • - 200m – Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak,
  • - 800m – Emilia Rokita, Julia Kopcik,
  • - skok w dal – Julia Kowalczyk, Milena Kowalska,
  • - pchnięcie kulą 4kg – Julia Kalecińska, Julianna Mrozińska, Maja Niedźwiedzka,
  • - sztafeta 4x100m – Maja Bareła, Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak
i tym samym drużyna wywalczyła prawo do startu w półfinale wojewódzkim w Bełchatowie.

Trener: prof. Michał Machura.

2022-01-20

OGŁOSZENIE

W dniu 27 stycznia 2022 r. o godz, 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami poświęcone podsumowaniu półrocznych wyników nauczania i frekwencji. Wywiadówki odbędą zdalnie na platformie TEAMS.

2022-01-05

OGŁOSZENIE

Witamy drodzy Uczniowie,

w imieniu Samorządu Uczniowskiego pragniemy Was zachęcić do zakupów w naszym sklepiku online, w którym możecie nabyć produkty z logo naszej szkoły, do wyboru jest również wariant z okazji 100-lecia I LO.

Zamówienia możecie składać TYLKO do 24 stycznia 2022 !!!

Poniżej link do e-sklepu: https://www.bluzybro.pl/i-lo-w-radomsku/

Gorąco polecamy:)

SU oraz Justyna Broniszewska i Tomasz Wojtasik (opiekunowie SU)

Podziękowania dla Pani Beaty Zająć - Turlejskiej