2022-06-22
Reprezentacja dziewcząt I LO

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Starostwie Powiatowym

W dniu 21 czerwca w Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyło się uroczyste zakończenie współzawodnictwa sportowego w roku 2021/22. Reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła I miejsce w powiecie zdobywając 425 pkt. Reprezentantki naszej szkoły wygrywały najczęściej z wszystkich szkół (aż sześciokrotnie) zawody na szczeblu powiatowym. Zdobyły na szczeblu powiatowym 200pkt. Na szczeblu półfinałów wojewódzkich 150pkt. Na szczeblu wojewódzkim 75pkt.

Największy sukces naszej szkoły to brązowy medal mistrzostw województwa w drużynowych biegach przełajowych.

Podczas spotkania nagrodzono również najlepszych sportowców z powiatu. Wśród siedmiu nagrodzonych dziewcząt aż cztery to reprezentantki naszej szkoły: Wiktoria Klekowska, Nikola Majchrzak, Martyna Sprawka, Milena Kowalska.

Nagrodzeni zostali również nauczyciele z powiatu radomszczańskiego za osiągnięcia sportowe, w  tym nauczyciel I LO - pan Michał Machura.

2022-04-21

Sukcesy biegaczy w Mistrzostwach Województwa

We wtorek 12. kwietnia w Bełchatowie reprezentacja chłopców naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli wysokie szóste miejsce. Skład drużyny to: Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Maciej Niedźwiecki, Mateusz Pabiasz, Szymon Ambrozik. W zawodach powiatowych drużynę reprezentowali również Karol Zaskórski i Marcin Rodzik, jednak ze względów zdrowotnych nie mogli wystąpić na zawodach wojewódzkich.

2022-04-13
 Reprezentacja I Liceum dziewcząt

Brązowy medal mistrzostw województwa

Reprezentacja I Liceum dziewcząt wywalczyła 12 kwietnia 2022 roku brązowy medal mistrzostw województwa łódzkiego w drużynowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Bełchatowie. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Sprawka, Milena Kowalska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Wiktoria Klekowska ,Julia Kopcik, Emilia Wrońska.

Nasze brązowe medalistki pokonały w sumie ponad 400 szkół średnich na różnych etapach współzawodnictwa sportowego. Opiekunem naszych reprezentantek jest pan Michał Machura.

2022-04-07
Reprezentacja I LO

Awans do etapu wojewódzkiego w drużynowych biegach przełajowych

Dnia 04 kwietnia w Radomsku reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła mistrzostwo powiatu w drużynowych biegach przełajowych w składzie:Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Emilia Rokita, Julia Kopcik, Milena Kowalska, Martyna Sprawka,Wiktoria Sadowska. Dziewczyny tym samym wywalczyły prawo do startu na mistrzostwach województwa 12 kwietnia w Bełchatowie.

Opiekun: Michał Machura.

2022-04-07

Mistrzostwa Powiatu

W poniedziałek 4. kwietnia, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła i wywalczyła prawo do startu w  Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w Bełchatowie 12. kwietnia . Skład drużyny: Karol Zaskórski, Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Maciej Niedźwiecki, Mateusz Pabiasz, Szymon Ambrozik, Marcin Rodzik.

2021-10-11
reprezentacja dziewcząt I LO

Awans do etapu wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych

W piątek, 8 października, w Bełchatowie reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła wicemistrzostwo w półfinale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych w składzie:Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Emilia Rokita, Julia Kopcik, Julia Kowalczyk, Milena Kowalska, Martyna Sprawka. Zawodniczki I LO pokonały sportowe szkoły z Bełchatowa, Piotrkowa, Pajęczna, Działoszyna - GRATULACJE.

Dziewczyny wywalczyły prawo do startu na mistrzostwach województwa (19.10.) w Sieradzu.

Opiekun: Michał Machura

2021-10-11
Reprezentacja naszej szkoły

Półfinał Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

W piątek, 8 października, w Bełchatowie, odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie 5 miejsce. Skład naszej drużyny: Karol Zaskórski, Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Bartosz Tomczyk, Szymon Ambrozik.

Opiekun: Łukasz Stępień

2021-10-03
Reprezentacja naszej szkoły w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

W czwartek, 30 września, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce ulegając tylko drużynie "mechanika". Drużyna w składzie: Karol Zaskórski, Stanisław Cieciura, Fabian Plaskacz, Aleksander Gloc, Maciej Niedźwiecki, Mateusz Pabiasz, Szymon Ambrozik wywalczyła prawo do startu w półfinale Mistrzostw Województwa w Bełchatowie.

2021-10-01
 Reprezentacja dziewcząt I LO

Mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

W czwartek, 30 września, reprezentacja dziewcząt I LO zdobyła mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna w składzie: Wiktoria Klekowska, Matylda Purgał, Nikola Majchrzak, Emilia Rokita, Julia Kopcik, Julia Kowalczyk, Milena Kowalska, Natalia Sprawka, Wiktoria Sadowska wywalczyła prawo do startu w półfinale wojewódzkim w Bełchatowie.

Opiekun: Michał Machura.